Altyapı çalışmaları sebebiyle şu an satış yapılmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

S.S.S

 1. GamePazar güvenilir midir?
  Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan yüzlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır.  Canlı Destek hattımız da her zaman bu konuda yanınızdadır.

 2. Hesaplar neden bu kadar ucuz?
  Oyunlar ‘’Account’’ hesap olarak satıldığı için fiyatları uygundur.

 3. Hesapların gizli sorusu ve mail adresleri değiştirilebiliyor mu?
  Evet, fakat bütün oyunlar için geçerli değil. Örnek vermek gerekirse ‘‘Battlafield 1’’ Accountlarının bütün bilgileri değiştirilebiliniyor. Fakat ‘’Far Cry Primal’’ adlı oyunun bilgileri sabit. Sabit bilgileri değişmeyen hesaplara, oyunları temin ettiğimiz firma ömür boyu, sıkıntı yaşanması durumunda ücretsiz farklı bir kullanıcı adı ve şifre paylaşımında bulunma sözü veriyor, sıkıntı yaşanması durumunda canlı destekten hemen yardım alabilir ve yeni hesabınızı isteyebilirsiniz.

 4. Ömür boyu garanti nedir ?
  Oyunları temin etmiş olduğumuz firmanın bize vermiş olduğu garantidir. Örnek vermek gerekirse; Kullanıcı adı ve Şifresi değişmeyen bir oyun satın aldınız, ve oyuna satın aldıktan 3 ay sonra giriş yapamadınız. Hemen ‘’Canlı Destek’’ ekibimize ulaşıp sorununuzu dile getirmeniz yeterli olucaktır. Gamepazar® Ekibi oyunu temin ettiği firmaya sorunu bildirir, karşılığında farklı bir Kullanıcı adı ve Şifre alır ve bunu size iletir. Hiç bir şekilde madur edilmezsiniz, memnuniyetiniz bizim için önemli.

 5. Nasıl ödeme yapabilirim?
  Oyun içerik bölümünde ‘’Satın Al’’ butonuna basarak, Kradi Kartı, İninal, Hesap Kartı, veya benzer kartlardan oyunları satın alabilirsiniz. Satın Alma işlemini Havale/EFT ile yapmak isteyen müşterilerimiz canlı destekten yardım alabilirler.

 6. Ürün ne zaman teslim edilir ?
  Bilgilerinizin doğru olması durumunda ödemeleriniz anında onaylanmaktadır. Hesap bilgileri ödeme sonrası mesai saatlerine göre en geç 2 saat içerisinde sipariş sayfasında belirtmiş olduğunuz mail adresine gönderilmektedir.

 7. İstediğim oyun sitenizde mevcut değilse temin edilebilir mi?
  Bu tür durumlarda canlı destek üzerinden bilgi alabilir veya info@gamepazar.org adresini kullanabilirsiniz.

 8. Toplu alımlarda indirim mevcut mu ?
  Bu tür durumlarda canlı destek üzerinden bilgi alabilir veya info@gamepazar.org adresini kullanabilirsiniz.